Ciekawostka

środa, 5 września 2012

Dlaczego mój mąż ogląda się za innymi kobietami

Szukałeś: Dlaczego mój mąż ogląda się za innymi kobietami, dziewczynami?
-----------------------------------------------------------
Gdy facet ogląda się za innymi, to często nawet o tym nie myśli. Kobiety, które chodzą po ulicy nie muszą być wcale ładniejsze od Ciebie. Facet patrzy na kobiety, gdyż ma zapisane w swoim programie życiowym ciągłe szukanie najlepszego miejsca do zasiania nasionka.
Kiedy idziesz ulicą z facetem i zastanawiasz się dlaczego ogląda się za innymi kobietami, to pomyśl, że jesteś tamtą kobietą. Zastanów się jak fajnie kiedy ogląda się za tobą taki ktoś jak twój mąż. Jeżeli to nie wystarczy, to brniemy dalej.
Twój mąż to facet. Facet ogląda się za kobietami, gdyż to jest jego natura. Naturalne jest, że podchodzi do nich i uwodzi je. Koleją rzeczą jest, że zaczyna się z nimi obściskiwać i to jest naturalne. Ostatnią rzeczą jest robienie tego co najbardziej lubisz...
A teraz spójrz. Świat realny obciął naturalne zachowania mężczyzny tylko do pierwszego, jakże niewinnego w świetle pozostałych zachowania. A dlaczego nasza kultura nie postarała się wyeliminować wszystkich zachowań przeszkadzających małżeńskiemu szczęściu? No bo jest to trudne do kontrolowania i bardzo łatwe do wykonania (wystarczy obrócić gałki oczne w stronę tej osoby).
Więc już więcej nie zastanawiaj się dlaczego mój mąż ogląda się za innymi, tylko uznaj że to jest OK!
A jeżeli jest jakiś mąż który nie ogląda się za innymi kobietami to należy wysłać go do szpitala na leczenie:)
To samo dotyczy kobiet, które nie oglądają się za fajnymi facetami.


-----------------------------------------------------------
Ten artykuł próbował odpowiedzieć na pytanie : "Dlaczego mój mąż ogląda się za innymi kobietami, dziewczynami"

Dlaczego mój mąż ogląda się za innymi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz