Ciekawostka

niedziela, 14 października 2012

Dlaczego facet nie może dojść do orgazmu

Szukałeś: "dlaczego facet nie może dojść do orgazmu"
---------------------------------------------------------------------------------
Jest bardzo wiele par, w których facet nie może dojść do orgazmu w trakcie wspólnej masturbacji lub stosunku. Błędem jest to, że kobiety w takich sytuacjach szukają przyczyny w budowie własnego ciała etc. Większość problemów z dojściem do orgazmu jest związana z emocjami, nastrojem i atmosferą. Często kobiety wiedzą doskonale jak być seksowną dla męża, ale w trakcie zbliżenia zachowują się zupełnie inaczej. Pamiętajmy, że to co sprawia, że dochodzimy do orgazmu to nie tylko odpowiednia stymulacja, ale również nasza wyobraźnia. Zadziałaj na wyobraźnie, puść hamulce i przestań narzekać. W trakcie relaksu trzeba być całkowicie spontanicznym i nie przestrzegać reguł grzeczności. To one często blokują nam dojście na szczyt. Musimy zapomnieć o wszystkim co jest związane z codziennością.
Niestety nie ma prostej i skutecznej metody w stylu "5 kroków" na to, żeby odrazu pokonać problemy tej natury. Ale jeżeli chcesz poprawić sytuację, to na pewno musisz zacząć być bardziej naturalna i spontaniczna (wcale nie twierdze że nie jesteś). Nie zadawaj pytań i nie oceniaj męża jeżeli nie może dojść do orgazmu. Lepiej być bardziej naturalną i wyuzdaną i pozwól mu być sobą i robić to co on czuje.... Nie pokazuj też, że czekasz na jego wytrysk. Jeżeli będziesz niecierpliwie czekać na orgazm męża, to możesz go peszyć.
Bardzo możliwe, że problem jest tylko w jego psychice. Trudno odpowiedzieć wprost dlaczego facet może nie dochodzić do orgazmu, jednak Ty możesz oddać mu całą siebie i nie przejmować się tym, czy ma orgazm czy nie.


---------------------------------------------------------------------------------
Ten artykuł stara się odpowiedzieć na pytanie: "dlaczego facet nie może dojść do orgazmu"


Dlaczego facet nie może dojść do orgazmu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz